KONST / Litografier / Färglitografi 14743039
nr 1474 3039
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Dopp. Signerad, numrerad 158/360. Färglitografi, bildmått: 42x52 cm, yttermått inklusive ram: 56x6464
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 juni 2022
kl 19:57:37
100 kr
150 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson